بینایی سنجی مشهد | بینایی سنجی و عینک هیراد

بینایی سنجی مشهد

بینایی سنجی و عینک هیراد، تخصصی ترین بینایی سنجی مشهد

در حال حاضر تعداد زیادی بینایی سنجی و اپتومتری های مختلفی در شهر مشهد وجود دارد که با سابقه های مختلف در حال فعالیت هستند. اما بینایی سنجی و عینک هیراد با 13 سال سابقه فعالیت در حوضه بینایی سنجی و فروش عینک توانسته است اعتماد مخاطبان و مشتریان خود را به خوبی جلب کند و با بالاترین کیفیت خدمات رسانی کند.

موسسه بینایی سنجی و عینک هیراد از سال 1390 با مسئولیت اپتومتریست فاطمه علی پور به آدرس مشهد ،نبش هاشمیه 18، پلاک 162 طبقه دوم فعالیت خود را آغاز کرده است و تا امروز ادامه داشته است.

ما در بینایی سنجی و عینک هیراد بالق بر 3500 عینک و محصول مختلف داریم که با رنگ و طرح های مختلف و برای هر سبک سلیقه و استایلی مناسب می باشند. در این مجموعه شما بالا ترین کیفیت محصولات را با بهترین قیمت موجود دریافت خواهید کرد.

عینک هیراد

علاوه بر معاینه چشم، ما در بینایی سنجی و عینک هیراد محصولات مختلفی همچون لنز های طبی، رنگی و طبی رنگی را دارا می باشد.

ما در بینایی سنجی و عینک هیراد میتوانیم هر مدل عدسی که شما بخواهید را در اختیارتان بگذاریم؛ شما میتوانید عدسی هایی همچون آفتابی، آنتی رفلکس، فتوکروم، بلو کنترل، فتوکروم و انواع عدسی های سفارشی و خاص را به راحتی و بهترین قیمت از ما خرید کنید.

ما از سال 1401 فعالیت حرفه ای خود را در فضای مجازی شروع کرده ایم و تا اکنون هم توانسته ایم رتبه خوبی در بخش های مختلفی از گوگل بدست آوریم.

اکنون شما میتوانید به راحتی از بین حدود 2000 هزار محصول مختلف هر سبک عینک طبی و عینک آفتابی را در وب سایت بینایی سنجی و عینک هیراد مشاهده، انتخاب و خرید نمایید.

بینایی سنجی و عینک هیراد

شما در وب سایت بینایی سنجی هیراد میتوانید یک انتخاب راحت و دقیق عینک داشته باشید؛ به دلیل اینکه ما در وب سایتمان برای هر عینک یک معرفی اختصاصی قرار داده ایم، شما با خواندن این معرفی میتواند تمام جزئیات و ویژگی های آن را بشناسید و انتخابی دقیق و متناسب با نیاز خود داشته باشید.

تمام محتوا و عکس هایی که در وب سایت بینایی سنجی و عینک هیراد مشاهده میکنید کاملاً به صورت اورگانیک تولید شده و هیچ عکس دانلود یا کاتالوگی وجود ندارد.

در صورتی که شما با بیمه های بانک سپه، البرز، پارسیان، کوثر، تعاون، میهن، نیرو های مسلح و خانه کارگر قرارداد دارید میتوانید به راحتی از حق بیمه خود استفاده کنید و عینک خود را از ما خرید کنید.

شما برای بینایی سنجی و تست اپتومتری در عینک هیراد میتوانید از جدید ترین و به روز ترین دستگاه های روز دنیا بهرهمند شوید.

امتیاز :
5/5

مطالب مرتبط

عدسی عینک آفتابی

انواع مختلف جنس عدسی

نحوه انتخاب جنس مناسب برای عدسی عینک آفتابی عینک های آفتابی، یک راه عالی برای محافظت از چشمان شما در برابر اشعه های مضر فرابنفش (UV) خورشید است. اما برای استفاده حداکثری از عینک آفتابی خود، باید بهترین جنس عدسی را برای نوع عینک آفتابی خود انتخاب کنید. مواد مختلف مزایای متفاوتی دارند، بنابراین درک انواع مختلف عدسی ها و آنچه که آنها می توانند ارائه دهند ضروری است. انواع

ادامه مطلب »
First-Glasses

تاریخچه عینک ها

منشاء و پیدایش عینک به گفته کارشناسان، از زمان کشف آتش و اختراع چرخ توسط بشر، عینک پنجمین اختراع مهم است. دلیل: برای اولین بار در تاریخ بشر، میلیون ها نفر علیرغم مشکلات بینایی خود توانستند از دید خوبی برخوردار شوند. امروز ما این را بدیهی می دانیم، اما برای قرن ها هیچ راه حلی برای کسانی که از اختلال بینایی رنج می برند وجود نداشت و ساخت عینک مدرنی

ادامه مطلب »
عینک طبی

آیا استفاده از عینک چشم ها را ضعیف می کند؟

آیا استفاده از عینک طبی چشم را ضعیف می کند؟ این سوالی است که بسیاری از افراد از خود می پرسند، به خصوص کسانی که به تازگی برای اولین بار عینک تجویز شده است. در این مقاله به طور کامل به این موضوع می پردازیم که آیا استفاده از عینک طبی باعث ضعیف شدن چشم می شود یا خیر. پاسخ کوتاه: خیر، استفاده از عینک طبی باعث ضعیف شدن چشم

ادامه مطلب »
Photocorom-Lens

کاربرد، مزایا و معایب عدسی های فتوکروم

هر آنچه که درباره عدسی فتوکروم باید بدانید! عدسی فتوکروم (Photochromic Lenses) یک نوع عدسی دوربین و یا عینک هستند که به طور خودکار رنگ خود را در مواجه به نور خورشید یا یک منبع بزرگ نوری تغییر می دهند. این تغییر رنگ عمدتاً به وسیله تغییرات در شدت نور محیط اطراف تراشه های موجود در عدسی ها ایجاد می شود. در این مقاله، به معرفی کاربرد، مزایا و معایب

ادامه مطلب »
بینایی سنجی و عینک هیراد، تخصصی ترین بینایی سنجی مشهد
بینایی سنجی و عینک هیراد، تخصصی ترین بینایی سنجی مشهد
بینایی سنجی و عینک هیراد، تخصصی ترین بینایی سنجی مشهد
بینایی سنجی و عینک هیراد، تخصصی ترین بینایی سنجی مشهد
مشاوره

مشاوره رایگان